0 (533) 248 0372 0 (312) 342 18 19 Ali Ersoy Mah. Reyhan Sokak No:12 06140 Altındağ/Ankara-Türkiye
TSEK 126
TRB
TS EN ISO 9001:2008
TÜRKAK
TS EN ISO/EIC 17021

Milli Teknoloji Hamlesi için
342 Firmalı Dev İş Birliği

 

Türkiye’nin savunma, havacılık ve uzay sanayisindeki milli teknoloji hamlesine destek vermek amacıyla faaliyet gösteren ve ülkenin en büyük kümelenmesi haline gelen Savunma, Havacılık ve Uzay Kümelenmesi Derneği (SAHA İstanbul) yeni katılımlarla güçlendi.

Yeni üyelerle birlikte SAHA İstanbul’un üye sayısı, 11’i üniversite olmak üzere 342’ye yükseldi  ve Türkiye’nin en büyük sanayi kümelenmesi haline geldi.

Türkiye’nin savunma, havacılık ve uzay sanayisindeki millileştirme hamlesine katkıda bulunmak için iş birliğine katılan diğer firmalar:

Mahrek Teknoloji, Ortem Elektronik, Günili Yazılım, Berkin Savunma, Desi Alarm, İstanbul Silah, Bozok Savunma, Floran Kimya, Kontal Elektronik, Mir İzolasyon, BİAS Mühendislik, Vis Videsan, Gürdesan Gemi Makina, CDT Bilgi Teknolojileri, Gökçeler Makina, Özer Elektronik, Matil Malzeme, Erdem Cam, Karakamlar Havacılık, Erin Motor, Hisar Kalıp, Kastaş Sızdırmazlık, Uzmar Gemi İnşaat, Dener Makina ve Mobit Bilişim oldu.

Mir İzolasyon olarak Türkiye’nin savunma, havacılık ve uzay sanayisindeki milli teknoloji hamlesine, SAHA İstanbul (Savunma, Havacılık ve Uzay Kümelenmesi Derneği) bünyesinde bulunmaktan ve hizmet vermekten dolayı gururluyuz.

Haberin detayları için:

http://www.hurriyet.com.tr/teknoloji/milli-teknoloji-hamlesi-icin-342-firmali-dev-is-birligi-41090879

https://sahaistanbul.org.tr

About the author

Leave a Reply